T.C. ZONGULDAK VALİLİĞİ
İL MÜFTÜLÜĞÜ

ZONGULDAK MÜFTÜLÜK PERSONELİ

ZONGULDAK MÜFTÜLÜK PERSONELİ

ZONGULDAK MÜFTÜLÜK PERSONELİ
Sıra No Adı-Soyadı Unvanı
1 Alaattin TUTKUN Şube Müd.
2 Ercan BİNGÖL Şube Müd.
3 Ahmet BULUT Vaiz
4 Saliha BAYRAKTAR BULUT  Vaiz
5 Elif DAĞDEVİREN Vaiz- ADRB
6 Derya GÖVEÇ Vaiz- ADRB
7 Hilmi İPEK Cezaevi Vaizi
8 Musa KAYA Cezaevi Vaizi
9 Mustafa HAVYAR Din Hiz.Uz.
10 Celal BERBER Şef
11 Mehmet KELEŞ Şef
12 İhsan BOZ Ayn.Saym.
13 Abdullah KARDAŞ V.H.K.İ.
14 Ali İhsan YAYLACI V.H.K.İ.
15 Hüseyin AYDIN V.H.K.İ.
16 İsa ARSLAN V.H.K.İ.
17 Mehmet KAYA V.H.K.İ.
18 Muhabbetullah ÖZCAN V.H.K.İ.
19 Mustafa DÖNGELLİ V.H.K.İ.
20 Nurettin UZUNMEHMETOĞLU V.H.K.İ.
21 Orhan SAĞLAM V.H.K.İ.
22 Recep DEMİRCİ V.H.K.İ.
23 Sedat ESERLİ V.H.K.İ.
24 Yüksel KESKİN V.H.K.İ.
25 Nazmi ÇELİKTAŞ Memur
26 Yaşar KEKLİK Memur
27 Hasan ALTINAY Şoför
28 Mustafa GÜNAY Şoför
29 Ahmet ÖZAKCA Hizmetli
30 Erdoğan TELLİ Hizmetli
31 Hasan YAVUZ Hizmetli
32 İbrahim KABUK Hizmetli
33 Mithat YILMAZ Hizmetli
34 Muhammet KUL Hizmetli
35 Muzaffer SEZER Hizmetli
36 Reşat BÜKRÜ Hizmetli
37 Satılmış GEDİK Hizmetli
38 Duygu DAMLI Hizmetli
39 Esra ALTUNAY Hizmetli
40 Sevim KAYA (EŞİTGİN) Hizmetli
41 Hanım KAMER Hizmetli

 

İMAM-HATİPLERİMİZ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 RAMAZAN ÇAVUŞ AYVAZ C.
2 MUSTAFA TOZKOPARAN BAHÇELİEVLER MH.SENDİKA MADEN ŞEHİTLERİ C.
3 MEHDİ ÇAKMAK BİRLİK MH.MUHAMMEDİYE C.
4 HÜSEYİN ASLAN RÜZGARLIMEŞE MEZARLIK C.
5 SEZGİN AÇIKGÖZ ELVANPAZARCIK KY. KAYABAŞI C.
6 TEVFİK BERBER TERAKKİ MH.SOĞUKSU HZ.ÖMER C.
7 RECEP KIRKIL OLUKYANI KY.C.
8 TARIK AYDEMİR KARAMAN BLD.KADI MH.C.
9 MAHMUT AKMEŞE BEYCUMA BLD.KARADERE KY.MUDAROĞLU MH.C.
10 MUHAMMET ÇELİK KARDEŞLER KY.ALACA MH.C.
11 SEBAHATTİN ALTUNKAYA BEYCUMA BLD.MRK.KASIMLAR MH.C.
12 SALİH DANACI KARAELMAS MH.HAL MESCİDİ
13 HÜSEYİN BERBER SELİMİYE C.
14 ŞABAN TERZİ BEYCUMA BLD.MRK.ÇAMLIK C.
15 İSMET ÖREN DEVLET HASTANESİ LOKMAN HEKİM C.
16 HAYRİ ÇAVUŞ KALEOĞLU KY.KILAVLAR C.
17 METİN YILMAZ ASMA MH.GEYLANİ C.
18 SEFER GÜVEN TAŞÇILAR KY.GÖKÇEBEL C.
19 EROL ÇOLAKOĞLU OSMANLI KY.ALİBÜYÜK C.
20 CAHİT TAŞCI MİTATPAŞA ŞİRİN C.
21 SÜLEYMAN BATAK ONTEMMUZ MH.BİLALİ HABEŞİ C.
22 HALİL İBRAHİM KULAÇ KARAELMAS MH. VALİDE C.
23 MEHMET KARA KAPUZ C.
24 MEVLÜT BIÇAKÇI TEPEBAŞI C.
25 SAİM AKGÜL BAĞLIK KÖYİÇİ C.
26 CEMAL AKÇAY GÜMÜŞHANE MH.AHMET ZİYAÜDDİN GÜMÜŞHANEVİ C.
27 ALAATTİN AKGÜL İMAM HATİP TATBİKAT C.
28 ERCAN KÖKTÜRK KORUCUK KY.C.
29 KİRMAN ÇAKIR BEYCUMA BLD. KABALAKLI C.
30 YUSUF KURT SARIMSAK KY.C.
31 UYGAR ERSOY BEYCUMA BLD. KALEOĞLU KY.KARŞI MH.C.
32 ÖMER DURCAN KUMTARLA KY.BAŞÖREN C.
33 GÜRKAN ÇELİK SARIMSAK KY.KARŞIYAKA MH.C.
34 MAHMUT ERDOĞAN ÇINARTEPE MH.ASRİMEZARLIK SÜLEYMAN ÇELEBİ C.
35 NİYAZİ ARAT B.ECEVİT Ü.İLAHİYAT F.TATBİKAT C.
36 ENDER AÇIKSÖZ TERAKKİ MH.OSMANÇAYIRI HZ.OSMAN C.
37 YAKUP AVCI ÇAYDAMAR MH.KAYABAŞI C.
38 NURETTİN GÖK ÇUKURÖREN KY.BOZCAĞLU C.
39 MURAT AKTAŞ BEYCUMA BLD.OSMANLI KY.C.
40 ZEKİ KAYHAN HAYIR HASENAT C.
41 ALİ KARACA KARAELMAS MH.ŞENTEPE C.
42 ADEM GÜL ELVANPAZARCIK BLD. 1. C.
43 NECMETTİN TAŞCIOĞLU KOKAKSU C.
44 MURAT KARA ÇAĞLI KY.C.
45 ZAFER KALAZ ÇUKURÖREN KY.C.
46 HÜSEYİN ALTUNTAŞ TEPEBAŞI MH.SARITOPRAK C.
47 CENGİZ ALKAN BEYCUMA BLD.HACIALİ KY.ALİVELİOĞLU MH.C.
48 ÖMER DUYAR BEYCUMA BLD.SARAYCIK KY.ARABANCI MH.SULUÇAY C.
49 MUHAMMET GÖK ÇAĞLI KY.ÇAYIRCIK MH.C.
50 ADEM ALACA TERAKKİ MH.DAĞYOLU MEVLANA C.
51 RECEP TAKIM ULU C.
52 UFUK KARA HACIALİ KY.YALILIOĞLU C.
53 HASAN SARAÇ MİTHATPAŞA MH.ÖMERTARLA MEHMET AKİF C.
54 KEMAL ALTUNAY AYDINTEPE C.
55 MUSTAFA KARADEMİR TEPEBAŞI MH.MURAT C.
56 MİTAT GÜNEYOĞLU KORUCUK KY.KARŞI C.
57 ZEKERİYYA UÇAR KARAELMAS MH.FATİH C.
58 SECATİ TUNA BEYCUMA BLD.ECELER KY.HACILAR MH.C.
59 YUNUS KARAAHMETOĞLU YAYLA MH.FENER YUNUS EMRE C.
60 YÜKSEL BAŞYİĞİT YEŞİLTEPE C.
61 NİHAT VERİM ECELER KY.ÇAY MH.C.
62 ÖZCAN KURTTEKİN KARDEŞLER KY.C.
63 YILMAZ ŞAHİN BEYCUMA BLD.HİMMETOĞLU KY.CAMİİ
64 HAYRULLAH BOZ SİTE BAHÇELİEVLER MH.SİRACÜNNUR C.
65 MURAT KURBAN KELLER KY.KELLER MH.C.
66 CELAL SEZER TASMACI KY.CELEPCİOĞLU MH.C.
67 MEHMET ALİ EGİN ESENTEPE C.
68 PAŞA KOZOĞLU YENİ C.
69 MUSTAFA SARUGAN KORUCUK KY.RAHMANLI C.
70 NECMİ ALTINAY KARAPINAR KY.C.
71 HALİL İBRAHİM ALTUNTAŞ ELVANPAZARCIK BLD.HAYAT MH.C.
72 DURSUN ALAMEHMET BAĞLIK YENİ MAH.C.
73 SİYAMİ YILMAZ KARADERE KY. ASMACIK MH.C.
74 MEHMET CİCİBAŞ BEYCUMA BLD. MRK. C.
75 HÜSEYİN SİVRİ AZİZİYE C.
76 ALAİTTİN YASLICA TEPEBAŞI MH.YILDIZTEPE SOMUNCU BABA C.
77 NİZAMETTİN DERELİ ONTEMMUZ MH.ACILIK HZ.ALİ C.
78 SERKAN ACAR KARAMAN BLD.KARAMANLAR MH.C.
79 SEMİH CAN BEYCUMA BLD.BİRLİK MH.C.
80 SERVET AKKAŞ KARAMAN BLD.C.
81 POLAT OSMAN YILMAZ ULU C.
82 KADİR GÖRÜCÜ RÜZGARLIMEŞE C.
83 MUSA AKMEŞE KARAMAN BLD.YENİ MH.C.
84 SALİH CÖDDEL TASMACI KY.ÇALCA MH.C.
85 SAMİ AKALIN BEYCUMA BLD.MURATLI MH.C.
86 RAMAZAN DEMİRCİOĞLU ECELER KY.C.
87 MUHAMMET ÇİÇEK KARDEŞLER KY.MARITPINAR MH.C.
88 MUHAMMET DANIŞMAZ HACIALİ KY.C.
89 AYKUT ÖZTÜRK BEYCUMA BLD.BEYTEPE MH.C.
90 KAZIM ÇALAP KARAELMAS MH. YEŞİL C.
91 RAMAZAN AÇIKGÖZ BEYCUMA BLD.OSMANLI KY.PAZARCIK MH.C.
92 AHMET TEKER ALANCIK KY.ZEYTİN MH.C.
93 BAYRAM ALKAN KUMTARLA KY.MADENLER MH.C.
94 KADİR AKTAŞ TERAKKİ MH.ASLANSUYU VEYSEL KARANİ C.
95 ABDULLAH ALEMDAR ÇUKURÖREN KY.SEMERCİOĞLU MH.C.
96 ÖZKAN AKKUŞ KARAELMAS MH.FAZİLET C.
97 EMRULLAH ALTUĞ BEYCUMA BLD.OSMANLI KY.DERE MH.C.
98 HALİL İBRAHİM ÜÇÜNCÜ ASMA MH.KEMERBACA HZ.HAMZA C.
99 SEDAT UĞUR KARAELMAS MH.AKÇABAĞLIK C.
100 MEHMET AYDIN DİLAVER MH. C.
101 MUHAMMET BATAK BELEDİYE MESCİDİ C.
102 DURMUŞ ALACA BAŞTARLA MH. RAT-SİTE C.
103 MUSTAFA KAHVECİ KARDEŞLER KY.BARAJ C.
104 HASAN ARSLAN SAPÇA KY.C.
105 NURULLAH ŞEKER KUMTARLA KY.C.
106 MEHMET VENEDİK BEYCUMA BLD.KUMTARLA KY.KİRAZLI MH.C.
107 ÜNAL ULUTÜRK BEYCUMA BLD. KARADERE KY.DEREAĞZI MH.C.
108 METİN AKALIN KELLER KY.ÇAVUŞLAR MH.C.
109 KADİR TOPCU BEYCUMA BLD.KORUCUK KY.DERELİ MH.C.
110 SEZGİN GÖK BEYCUMA BLD.KARAMAN KY.İLYASLAR MH.C.
111 HAKKI AKMAN DİLAVER MH. KARAMANYA C.
112 MEVLÜT BAŞAR BEYCUMA BLD.KARADERE KY.ARSLANOĞLU C.
113 SONER ALTAY BEYCUMA BLD.KORUCUK KY.KARŞIYAKA ÜST MH.C.
114 İBRAHİM DEMİRCİOĞLU ÇUKURÖREN KY.MUSUNLU C.
115 YAŞAR ŞEN AYVATLAR KY.SARAYCIK C.
116 HASAN ŞENTÜRK MEŞRUTİYET MH.MEDİNE YEŞİL C.
117 BAHATTİN CANBAZ AYVATLAR KY.BELEVREK C.
118 YILMAZ ÖVEÇ SARAYCIK KY.KUZCA C.
119 FERDİ KAMÇICIOĞLU TAŞÇILAR KY.C.
120 AHMET ÖZTÜRK AYVATLAR KY.BÖLÜCEK C.
121 SELMAN KIVRAK BEYCUMA BLD.GERDEK KY.YAYLA MH.C.
122 MUHAMMET KANDEMİR SALTUKLU KY.C.
123 GÖKHAN BÜLBÜL ELVANPAZARCIK BLD.ELVAN MH.C.
124 İSMAİL ODABAŞI BEYCUMA BLD.YENİ MH.HACI MEHMET DEMİR C.
125 MÜSLÜM YAVUZ ALANCIK KY.HUSUNLAR MH.C.
126 ALİ TIĞLI KALEOĞLU KY.ÇAKALOĞLU C.
127 ABDULLAH PÜREN BEYCUMA BELDESİ MERKEZ C.
128 ENES TANER DENGEZ ESENTEPE C.
129 MUHAMMET AYDIN SİTE BAHÇELİEVLER MAH. SİRACUNNUR C.
130 MURAT USLU KARAELMAS MAH. FAZİLET C.
131 SAİD KIRIMLI BELEDİYE MESCİDİ

 

MÜEZZİN-KAYYIMLARIMIZ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MUHAMMET KARA RÜZGARLIMEŞE C.
2 ERSİN TABAK KARAMAN BLD.C.
3 SAMİ SAĞLAM SELİMİYE C.
4 İSMAİL KAYABAŞLI BİRLİK MH. KARAFATMA ERENLER C.
5 MEHMET BOZ BAŞTARLA C.
6 ADEM ABASIZ ASMA MH.GEYLANİ C.
7 HASAN DURMUŞ YENİ MH.DİLEKTEPE C.
8 SÜLEYMAN KASIM ASLANHANE C.
9 HASAN MALAKOĞLU BEYCUMA BLD. MRK. C.
10 EFE AYDIN ONTEMMUZ MH.ACILIK HZ.ALİ C.
11 GÖKHAN KAYABAŞ AZİZİYE C.
12 MAHMUT ŞÜKRÜ OĞUZ KARAELMAS MH.ŞENTEPE C.
13 AYTEKİN AÇIKSÖZ BAŞTARLA MH. RAT-SİTE C.
14 İLYAS ACAR BAHÇELİEVLER MH.SENDİKA MADEN ŞEHİTLERİ C.
15 AYHAN KUĞU İNAĞZI MH.MERKEZ HZ.HÜSEYİN C.
16 OSMAN SAĞLAM TERAKKİ MH.SOĞUKSU HZ.ÖMER C.
17 DURSUN DURGUT KAPUZ C.
18 SERDAL AKGÜL 467 EVLER C.
19 İLKER DANACI YENİ C.
20 RAŞİT DEMİR KARAELMAS MH. VALİDE C.
21 MEHMET ALİ ERGENÇ ÇAYDAMAR MH.İNAMİYE C.
22 NEVZAT ÇETİN ONTEMMUZ MH.ACILIK HZ.ALİ C.
23 BEYTULLAH AYDIN SİTE BAHÇELİEVLER MH.SİRACÜNNUR C.
24 ABDULVAHİT ÇALGAM TEPEBAŞI MH.MURAT C.
25 YASİR DEMİR ONTEMMUZ MAH. ACILIK HZ. ALİ C.
26 CAVİT AKMEŞE ONTEMMUZ MAH. ACILIK HZ. ALİ C.

 

KURAN KURSU ÖĞRETİCİLERİMİZ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SADEGÜL TAŞCIOĞLU OSMANÇAYIR
2 EMEL ÇAKICI ÇAYDAMAR
3 AYNUR SERTKAYA RAT SİTE
4 GÜLCAN YILMAZ AZİZİYE
5 FATİME DEMİRCİ YENİ MAHALLE KIZ
6 ZEYNEP TOZKOPARAN SENDİKA KIZ
7 HİLAL UZUN KEMERBACA
8 EMİNE SAĞLAM MEDİNE YEŞİL CAMİ
9 RUKİYE KAR DEVLET HASTANESİ
10 SELMA KAYA İNAĞZI
11 HALİME ÇETİN ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
12 EMEL KARACA KARAELMAS MAHALLESİ FATİH
13 HANİFE GÖRÜCÜ ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
14 ELİF YILMAZ KARA BEYCUMA BELDESİ
15 ASLIHAN ARSLAN KARAELMAS VALİDE
16 BAHAR YARIMBAŞ KAPUZ MAHALLESİ
17 EMİNE DEMİR ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
18 SADİFE AVCI KİLİMLİ İLÇESİ MUSLU BELDESİ
19 RUKİYE ÇATAL ŞENTEPE
20 ŞÜHEDA ONUK YEŞİL MAHALLE
21 ASUMAN İLAY TAŞDELEN RÜZGARLIMEŞE CAMİİ
22 NESRİN ERTEM SİTE BAHÇELİEVLER
23 HATİCE GÖRMÜŞ SARITOPRAK MERKEZ
24 HURİYE ÖZ TÜRKSOY OSMANÇAYIR
25 NESLİHAN KARA ACILIK TUĞBA
26 MUKADDES AYBEY SELİMİYE
27 NAGİHAN KIZIL ÖMERTARLA KIZ
28 FATMA DURSUN EKŞİ BAŞTARLA CAMİİ
29 FADİME GÜLDAŞ MURAT
30 ZARİF YASLICA ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
31 ESRA YEŞİL ASMA MAHALLESİ
32 ŞENGÜN KAYA 467 EVLER
33 NURSEL ŞEKERCİ BELEDİYE MESCİDİ
34 ALTUN ÖYÜM RÜZGARLIMEŞE MEZARLIK CAMİİ KIZ
35 NESLİHAN İNCEGELİŞ MUHAMMEDİYE
36 SÜMEYYE GÜL SELİMİYE
37 ZEYNEP ÇAVUŞ SEZGİN ONTEMMUZ
38 DİLEK AKTULAN ELVANPAZARCIK BELDESİ MERKEZ
39 EMİNE YARIMBAŞ KARAFATMA ERENLER
40 SEVİL SELİM SEZER TASMACI KÖYÜ CELEPÇİOĞLU MAHALLESİ
41 RUKİYE BOSTANCI İNAĞZI MAHALLESİ EMRULLAH ALBAYRAK
42 FATMAGÜL GÜNEŞ ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
43 AYŞEGÜL AYDOĞAN ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
44 ŞERMİN KÖROĞLU KÖROĞLU KÖYÜ
45 MERVE DURMUŞ MERKEZ TOKİ YENİ MAHALLE İLKOKULU
46 ÖZLEM BÜLBÜL ELVANPAZARCIK BELDESİ ELVAN MAHALLESİ
47 GÜLTER VERİM ECELER KÖYÜ ÇAY MAHALLESİ
48 ELİF DÖNGELLİ TERAKKİ MAHALLESİ
49 DURDANE HAVYAR KARAELMAS AKÇABAĞLIK
50 EMİNE DANACI MEDİNE YEŞİL CAMİ
51 AYTEN SAĞLAM ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
52 ELİF BAYRAK HİMMETOĞLU KÖYÜ AHMETLER MAHALLESİ 
53 HANİFE AKTAŞ ASLANSUYU VEYSEL KARANI
54 HAVVA DANIŞMAZ BEYCUMA BELDESİ
55 AYŞE ACAR BEYCUMA BELDESİ MURATLI MAHALLESİ
56 NURAY ÇAKMAKLI SARITOPRAK MERKEZ
57 GÜLSÜM DANACI ANADOLU İMAM-HATİP-LİSESİ KIZ
58 ESMA GÜNESER ÇINARTEPE MAHALLESİ HZ.ZEYNEP
59 FİLİZ ÖZAKCA ASRİMEZARLIK TEPE CAMİİ
60 SEHER ALTUNKAYA DİLAVER MAHALLESİ