T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Zonguldak Müftülüğü

30.12.2019

ZONGULDAK MÜFTÜLÜĞÜ PERSONEL LİSTESİ

       
       
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ GÖREV YERİ
1  Rüstem CAN İl Müftüsü Merkez İl Müftülüğü
2  Bayram DANACI Mütü Yard. Merkez İl Müftülüğü
3  Nurdan ALBAYRAK Mütü Yard. Merkez İl Müftülüğü
4  Alaattin TUTKUN Şube Müd. Merkez İl Müftülüğü
5  Ercan BİNGÖL Şube Müd. Merkez İl Müftülüğü
6  Kerim BAYUK Vaiz Merkez İl Müftülüğü
7  Salih TOPSAKALOĞLU Vaiz Merkez İl Müftülüğü
8  Elif DAĞDEVİREN Vaiz Merkez İl Müftülüğü
9  Musa KAYA Cezaevi Vaizi Merkez İl Müftülüğü
10  Fikri ÖZDEMİR Din Hiz.Uz. Merkez İl Müftülüğü
11  Mehmet YILMAZ Din Hiz.Uz. Merkez İl Müftülüğü
12  Mustafa HAVYAR Din Hiz.Uz. Merkez İl Müftülüğü
13  Satiye YOL Murakıp Merkez İl Müftülüğü
14  Celal BERBER Şef Merkez İl Müftülüğü
15  Tahsin ÇELİK Şef Merkez İl Müftülüğü
16  İhsan BOZ Ayn.Saym. Merkez İl Müftülüğü
17  Orhan SAĞLAM Teknisyen Merkez İl Müftülüğü
18  Abdullah KARDAŞ V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
19  Ali İhsan YAYLACI V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
20  Hüseyin AYDIN V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
21  Kadir YAYLACI V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
22  Mehmet KAYA V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
23  Muhabbetullah ÖZCAN V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
24  Mustafa DÖNGELLİ V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
25  Nazmi ÇELİKTAŞ V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
26  Nurettin UZUNMEHMETOĞLU V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
27  Recep DEMİRCİ V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
28  Reşat BÜKRÜ V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
29  Sedat ESERLİ V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
30  Yüksel KESKİN V.H.K.İ. Merkez İl Müftülüğü
31  Ahmet ÖZAKCA Memur Merkez İl Müftülüğü
32  Erdoğan TELLİ Memur Merkez İl Müftülüğü
33  Hasan ALTINAY Şoför Merkez İl Müftülüğü
34  Mahmut AKMEŞE Şoför Merkez İl Müftülüğü
35  Mustafa GÜNAY Şoför Merkez İl Müftülüğü
36  İbrahim KABUK Kaloriferci Merkez İl Müftülüğü
37  İbrahim KAPUCU Hizmetli Merkez İl Müftülüğü
38  Hasan YAVUZ Hizmetli Merkez İl Müftülüğü
39  Muhammet KUL Hizmetli Merkez İl Müftülüğü
40  Duygu DAMLI  Hizmetli Merkez İl Müftülüğü
41  Esra ALTUNAY Hizmetli Merkez İl Müftülüğü
42  Hanım KAMER Hizmetli Merkez İl Müftülüğü
43  Sevim KAYA  Hizmetli Merkez İl Müftülüğü
44  Ahmet ERİK K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Erkek K.K.
45  Altun ÖYÜM  K.K.Ö. Merkez Rüzgarlımeşe Mezarlık C.Kız K.K.
46  Aslı DANACI K.K.Ö. Merkez Murat Kur’an Kursu
47  Asuman İlay TAŞDELEN K.K.Ö. Merkez Rüzgarlımeşe K.K.
48  Aynur SERTKAYA  K.K.Ö. Merkez Rat-Site Kur'an Kursu
49  Aziz YAZGAN K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Erkek K.K.
50  Bahar YARIMBAŞ K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kız K.K.
51  Elif YILMAZ KARA K.K.Ö. Merkez Beycuma Beld. K. Kursu
52  Emel ÇAKICI  K.K.Ö. Merkez Çaydamar Kur'an Kursu
53  Emel KARACA K.K.Ö. Merkez Şentepe K.K.
54  Emine DEMİR K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kız K.K.
55  Emine SAĞLAM K.K.Ö. Merkez Medine Yeşil C.K.K.
56  Esra YEŞİL  K.K.Ö. Merkez Asma Mh. K.Kursu
57  Fadime GÜLDAŞ K.K.Ö. Merkez Murat Kur’an Kursu
58  Fatime DEMİRCİ K.K.Ö. Merkez Yeni Mah.Kız Kur'an Kursu
59  Fatma DURSUN EKŞİ K.K.Ö. Merkez Medine Yeşil C.K.K.
60  Gülcan YILMAZ  K.K.Ö. Merkez Merkez Aziziye Kur’an Kursu
61  Halime ÇETİN  K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kız K.K.
62  Hanife GÖRÜCÜ K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kız K.K.
63  Hatice GÖRMÜŞ K.K.Ö. Merkez Sarıtoprak K.K.
64  Hilal UZUN K.K.Ö. Merkez Kemerbaca K.K.
65  Huriye ÖZ TÜRKSOY K.K.Ö. Merkez Osmançayır K.K.
66  İlknur TOPSAKALOĞLU K.K.Ö. Merkez Karaelmas Valide K.K.
67  Mukaddes AYBEY K.K.Ö. Merkez Selimiye K.K.
68  Nagihan KIZIL K.K.Ö. Merkez Ömertarla K.K.
69  Neslihan İNCEGELİŞ K.K.Ö. Merkez Birlik Mah.Muhammediye K.K.
70  Neslihan KARA K.K.Ö. Merkez Acılık Tuğba K.K.
71  Nesrin ERTEM K.K.Ö. Site Bahçelievler K.K.
72  Nursel ŞEKERCİ K.K.Ö. Merkez Belediye Mescidi K.K.
73  Rukiye KAR  K.K.Ö. Merkez Devlet Hastanesi Kur’an Kursu
74  Rukiye ÇATAL K.K.Ö. Merkez Karaelmas Mh.Fatih K.K.
75  Sadegül TAŞCIOĞLU K.K.Ö. Merkez Osmançayır K.K.
76  Sadife ŞEKERCİ K.K.Ö. Merkez Sarıtoprak K.K.
77  Selma KAYA  K.K.Ö. Merkez İnağzı Kur'an Kursu
78  Sümeyye GÜL K.K.Ö. Merkez Bahçelievler Mh.Selimiye Kur'an Kursu
79  Şengün KAYA K.K.Ö. Merkez 467 Evler K.K.
80  Şüheda ONUK K.K.Ö. Merkez Yeşil Mh.Kur'an Kursu
81  Zarif YASLICA  K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kız K.K.
82  Zeynep ÇAVUŞ SEZGİN K.K.Ö. Merkez Ontemmuz Mh. Kur'an Kursu
83  Zeynep TOZKOPARAN K.K.Ö. Merkez Merkez Sendika Kız Kur’an Kursu
84  Zübeyde SUGEÇTİ K.K.Ö. Kapuz Mh.K.K.
85  Ayşe Esra YAZICI 4/B K.K.Ö. Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kız K.K.
86  Cemile ÇELİK 4/B K.K.Ö. Elvanpazarcık Beldesi Merkez K.K.
87  Elif DÖNGELLİ 4/B K.K.Ö. Dağyolu Kız K.K.
88  Emine DANACI 4/B K.K.Ö. Asrimezarlık Tepe C.K.K.
89  Fatma Şeydanur ERBAŞ 4/B K.K.Ö. Selimiye K.K.
90  İrem KARALAR 4/B K.K.Ö. Baştarla C.K.K.
91  Kevser TOPRAK 4/B K.K.Ö. Karaelmas Akçabağlık K.K.
92  Melike ÜNAL 4/B K.K.Ö. Terakki Mahallesi K.K.
93  Meryem ÇAVDAR 4/B K.K.Ö. Osmançayır K.K.
94  Serap AKGÜL 4/B K.K.Ö. Karafatma Erenler K.K.
95  Sevgi DOĞAN 4/B K.K.Ö. Kokaksu Hasan Yılmaz K.K.
96  Tuba YAYLACI 4/B K.K.Ö. Medine Yeşil C.K.K.
97 Abdulkadir YALÇIN İ-H. Karaman Bld.Yeni Mh.C.
98 Abdullah ALEMDAR İ-H. Çukurören Ky.Semercioğlu Mh.C.
99 Adem ALACA İ-H. Terakki Mh.Dağyolu Mevlana C.
100 Adem GÜL İ-H. Elvanpazarcık Bld.1.C.
101 Alaaddin AKGÜL İ-H. Merkez Tepebaşı Mahallesi İ.H.Tatbikat Camii
102 Ali KARACA İ-H. Merkez Karaelmas Mahallesi Şentepe Camii
103 Aykut ÖZTÜRK İ-H. Beycuma Bld.Beytepe Mh.C.
104 Bayram ALKAN İ-H. Beycuma Bucağı Kumtarla Ky.Madenler Mh.C.
105 Bekir YILMAZ İ-H. Çaydamar Mh.İnamiye C.
106 Cahit TAŞCI İ-H. Merkez Mitatpaşa Mahallesi Şirin Camii
107 Cemal AKÇAY İ-H. Gümüşhane Mh.Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi C.
108 Durmuş ALACA İ-H. Merkez Baştarla Mahallesi Rat-Site Camii
109 Dursun ALAMEHMET İ-H. Site Bahçelievler Mh.Siracünnur C.
110 Dursun DURGUT İ-H. Kapuz C.
111 Efe AYDIN İ-H. Tepebaşı Mh.Murat C.
112 Emrullah ALTUĞ İ-H. Beycuma Bld.Merkez Kasımlar Mh.C.
113 Ender AÇIKSÖZ İ-H. Terakki Mh.Osmançayırı Hz.Osman C.
114 Ercan KÖKTÜRK İ-H. Korucuk Ky.C.
115 Erol ÇOLAKOĞLU İ-H. Beycuma Bucağı Osmanlı Ky.Dere Mh.C.
116 Hakkı AKMAN İ-H. Dilaver Mh.Karamanya C.
117 Halil İbrahim ALTUNTAŞ İ-H. Merkez E.Pazarcık Bld.Hayat Mh.C.
118 Halil İbrahim KULAÇ        İ-H. Merkez Karaelmas Mahallesi Valide Camii
119 Halil İbrahim ÜÇÜNCÜ İ-H. Asma Mh.Kemerbaca Hz.Hamza C.
120 Hasan ARSLAN İ-H. Merkez Sapça Köyü Camii
121 Hasan SARAÇ İ-H. Mitatpaşa Mh.Ömertarla Mehmet Akif C.
122 Hayri ÇAVUŞ İ-H. Kaleoğlu Ky.Kılavlar C.
123 Hüseyin ALTUNTAŞ İ-H. Tepebaşı Mh.Sarıtoprak C.
124 Hüseyin ASLAN İ-H. Merkez Mitatpaşa Mh.Rüzgarlımeşe Mez.C.
125 Hüseyin BERBER İ-H. Merkez Bahçelievler Mah.Selimiye Camii
126 Hüseyin SİVRİ İ-H. Aziziye C.
127 İbrahim TAŞKIN  İ-H. Sarımsak Ky.Karşıyaka Mh.C.
128 İlker DANACI İ-H. 467 Evler C.
129 İlyas ACAR İ-H. Devlet Hastanesi Lokman Hekim C.
130 İzzet KURTTEKİN İ-H. Kardeşler Ky.C.
131 Kadir AKTAŞ İ-H. Terakki Mh.Aslansuyu Veysel Karani C.
132 Kadir GÖRÜCÜ İ-H. Rüzgarlımeşe Camii
133 Kadir TOPCU İ-H. Beycuma Bucağı Korucuk Köyü Dereli Mh.C.
134 Kazım ÇALAP İ-H. Asma Mh.Geylani C.
135 Kemal ALTUNAY İ-H. Merkez Asma Mahallesi Aydıntepe Camii
136 Kerim ÇINAR İ-H. Esentepe C.
137 Kirman ÇAKIR İ-H. Beycuma Bucağı Kabalaklı Köyü Camii
138 Mahmut ERDOĞAN İ-H. Çınartepe Mh.Asrimezarlık Süleymançelebi C.
139 Mehmet AYDIN İ-H. Merkez Dilaver C.
140 Mevlüt BIÇAKCI İ-H. Merkez Tepebaşı Mahallesi Camii
141 Mithat GÜNEYOĞLU İ-H. Beycuma Bucağı Korucuk Ky.Karşı Mh.C.
142 Muhammet DANIŞMAZ İ-H. Merkez Hacıali Ky.C.
143 Muhammet GÖK İ-H. Merkez Çağlı Köyü Çayırcık Mahallesi Camii
144 Murat AKTAŞ İ-H. Beycuma Bld.Osmanlı Ky.C.
145 Mustafa KAHVECİ İ-H. Kardeşler Ky.Baraj C.
146 Mustafa KARADEMİR İ-H. Meşrutiyet Mh.Medine Yeşil C.
147 Mustafa SARUGAN İ-H. Beycuma Bucağı Korucuk Ky.Rahmanlı Mh.C.
148 Mustafa TOZKOPARAN İ-H. Bahçelievler Mh.Sendika Maden Şehitleri C.
149 Necmi ALTINAY İ-H. Birlik Mh.Muhammediye C.
150 Nihat VERİM İ-H. Beycuma Bucağı Eceler Köyü Çay Mah.Camii
151 Niyazi ARAT İ-H. B.Ecevit Ü.İlahiyat F.Tatbikat C.
152 Nizamettin DERELİ  İ-H. Ontemmuz Mh.Acılık Hz.Ali C.
153 Nurettin GÖK  İ-H. Beycuma Bucağı Çukurören Ky.Bozacıoğlu Mh.C.
154 Nurullah ŞEKER İ-H. Tasmacı Ky.C.
155 Oktay ÖZTÜRK İ-H. Çukurören Ky.Musunlu C.
156 Özcan KURTTEKİN İ-H. Çukurören Köyü Camii
157 Özcan PAYDAR İ-H. Beycuma Bld.korucuk Ky.Başoğlu Mh.C.
158 Özkan AKKUŞ İ-H. Merkez Karaelmas Mahallesi Fazilet Camii
159 Polat Osman YILMAZ İ-H. Merkez Ulu Camii     
160 Ramazan ÇAVUŞ       İ-H. Merkez Terakki Mahallesi Ayvaz Camii
161 Raşit YILMAZ İ-H. Tasmacı Ky.Celepcioğlu Mh.C.
162 Salih CÖDDEL İ-H. Merkez Tasmacı Ky. Çalca Mah. C.
163 Salih DANACI İ-H. Yeni C.
164 Sami AKALIN İ-H. Beycuma Bld.Muratlı Mh.C.
165 Sebahattin ALTUNKAYA İ-H. Karaelmas Mh.Yeşil C.
166 Sedat UĞUR                       İ-H. Merkez Karaelmas Mahallesi Akçabağlık C.
167 Sefer GÜVEN İ-H. Beycuma Bucağı Taşçılar Ky.Gökçebel Mh.C.
168 Sefer ŞAHİN İ-H. İnağzı Mh.Merkez Hz.Hüseyin C.
169 Serkan ACAR İ-H. Merkez Karaman Bld.Karamanlar Mh.C.
170 Sezgin AÇIKGÖZ İ-H. Elvanpazarcık Bld.Kayabaşı Camii
171 Sezgin GÖK İ-H. Merkez Karaman Beldesi İlyaslar Mah.C.
172 Siyami YILMAZ İ-H. Beycuma Bucağı Karadere Ky.Asmacık Mh.C.
173 Soner ALTAY İ-H. Beycuma Bel.Korucuk Ky.Karşıyaka Üst Mh.C.
174 Süleyman BATAK İ-H. Ontemmuz Mh.Bilali Habeşi C.
175 Şemsettin DELAL İ-H. Karapınar Ky.C.
176 Tarık AYDEMİR İ-H. Karaman Bld.Kadı Mh.C.
177 Tevfik BERBER İ-H. Terakki Mh.Soğuksu Hz.Ömer C.
178 Ufuk KARA İ-H. Hacıali Ky.Yalılıoğlu C.
179 Ünal ULUTÜRK İ-H. Beycuma Bel.Karadere Ky.Dereağzı Mh.Cami
180 Yakup AVCI İ-H. Merkez Çaydamar Mahallesi Kayabaşı Camii
181 Yaşar ŞEN İ-H. Ayvatlar Ky.Saraycık C.
182 Yılmaz ŞAHİN İ-H. Beycuma Bld.Himmetoğlu Köyü Camii
183 Yunus KARAAHMETOĞLU İ-H. Yayla Mh.Fener Yunus Emre C.
184 Yücel ŞAHİN İ-H. Kaleoğlu Ky.C.
185 Yüksel BAŞYİĞİT İ-H. Merkez Terakki Mahallesi Osmançayırı Camii
186 Zekeriyya UÇAR İ-H. Merkez Karaelmas Mahallesi Fatih Camii
187 Zeki KAYHAN İ-H. Tepebaşı Mh.Yıldıztepe Somuncubaba C.
188 Abdullah POLAT 4/B İ-H. Karapınar Ky.Meryem Halit C.
189 Abdurrahman DEMİRCİ 4/B İ-H. Beycuma Bld. Osmmanlı Ky.Pazarcık Mh. Camii
190 Abdurrahman Sıddık YURTKURAN 4/B İ-H. Ayvatlar Ky.Bölücek C.
191 Adem YILDIRIM 4/B İ-H. Kardeşler Ky.Alaca Mh.C.
192 Ahmet Enes AYDOĞDU 4/B İ-H. Alancık Köyü
193 Ahmet ERSÖYLEYEN 4/B İ-H. Kumtarla Ky.C.
194 Ali TIĞLI 4/B İ-H. Kaleoğlu Ky.Çakaloğlu C.
195 Ayhan AÇAR 4/B İ-H. Ayvatlar Ky.Belevrek Camii
196 Cihat EREN 4/B İ-H. Beycuma Bld. Saraycık Mh.Arabancı Mh. Camii
197 Emre BAŞARAN 4/B İ-H. Kumtarla Ky.Başören Mh.C.
198 Emre ÇETİN 4/B İ-H. Sofular Ky.C.
199 Fatih AKGÜN 4/B İ-H. Sofular Ky.Dere Mh.C.
200 Furkan UÇAR 4/B İ-H. Beycuma Bld.Hacıali Ky.Alivelioğlu Mh.
201 Hasan TERZİ 4/B İ-H. Kardeşler Ky.Marıtpınar Mh.C.
202 Hüzeyfe YALÇIN 4/B İ-H. Saraycık Ky.C.
203 İbrahim YÜKSEL 4/B İ-H. Taşçılar Ky.C.
204 İsmail ÖZTÜRK 4/B İ-H. Beycuma Bld.Karadere Ky.Arslanoğlu C.
205 Muhammed Ali GÜREK 4/B İ-H. Beycuma Bld.Kumtarla Ky.Kirazlı Mh.C.
206 Muhammet KANDEMİR 4/B İ-H. Çınartepe Mh.Hz.Hüseyin Mescidi
207 Musa BAYRAKTAR 4/B İ-H. Köroğlu Ky.C.
208 Musab GUNAYDIN 4/B İ-H. Beycuma Bld.Yeni Mh.Hacı Mehmet Demir Camii
209 Mustafa TAŞCI 4/B İ-H. Ayvatlar Ky.Hasanlar  Mh.Bakalar Mh. Camii
210 Mücahit MEDİK 4/B İ-H. Sarımsak Ky.Camii
211 Mücahit TENEKECİ 4/B İ-H. Eceler Ky.C.
212 Nail VAROLGİL 4/B İ-H. Beycuma BLD:Saraycık Ky.Arabancı Sulucay Camii
213 Nurullah SARAÇ 4/B İ-H. Alancık Ky.Husunlar Mh.C.
214 Ömer Faruk ALTUNBAŞ 4/B İ-H. Keller Ky.Kellerz Mh. Camii
215 Selman KIVRAK 4/B İ-H. Beycuma Bld.Gerdek Ky.Yayla C.
216 Sezer SAĞLAM 4/B İ-H. Beycuma Bld.Karadere Ky.Mudaroğlu Mh.C.
217 Şeyhmuz YÜCEDAĞ 4/B İ-H. Karapınar Ky.Taşağıl C.
218 Timur Cenk KELEŞ 4/B İ-H. Beycuma Bld.Merkez Çamlık C.
219 Yahya KOTAMAN 4/B İ-H. Saraycık Ky.Tuzca Camii
220 Yasin BÜKRÜBAŞ 4/B İ-H. Alancık Köy.Zeytin Mh. Camii
221 Yılmaz ÖVEÇ 4/B İ-H. Saraycık Ky.Kuzca C.
222 Yunus Emre SEÇEN 4/B İ-H. Karadere Ky.Tahtacı Mh.C.
223 Yunus YILDIZ 4/B İ-H. Beycuma Belld.Karapınar Ky.Eskitam Mh. Camii
224 Cuma ZENCİRKIRAN VEK. İ.H. Tepebaşı Mh.Murat C.
225 Enes VERİMLİ VEK. İ.H. Tepebaşı Mh.Yıldıztepe Somuncubaba C.
226 Hamza BİLGİN VEK. İ.H. Yeni C.
227 Mustafa Mert ÖZTÜRK VEK. İ.H. Korucuk Ky.Rahmanlı C.