T.C. ZONGULDAK VALİLİĞİ
İL MÜFTÜLÜĞÜ

BAŞARILI GÖREVLİLERİMİZ SN. VALİMİZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ.

11.01.2018

BAŞARILI GÖREVLİLERİMİZ SN. VALİMİZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Zonguldak Valimiz Sn. Ahmet Çınar, ilimizde görev yapan ve hizmetlerinde üstün başarı ve gayret gösteren din görevlilerimizi “BAŞARI BELGESİ” ile ödüllendirdi.

Zonguldak Anadolu İmam-Hatip Ortaokulunda okuyup Yaz Kur’an Kurslarına devam eden öğrencilere yönelik “Hafızlık Temel Eğitimi” çerçevesinde verilen Kur’an-ı Kerim Eğitiminde üstün başarı ve gayret gösteren din görevlilerimiz Nizamettin Dereli, Recep Takım, Abdulvahit Çalgam, Hanife Görücü, Zarif Yaslıca ve Emine Demir ile söz konusu kursta aşçı olarak görev yapan İbrahim Kabuk başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Ayrıca Valiliğimiz organizasyonu ile 2017 Yılında Umreye gönderilen Roman vatandaşlarımıza yönelik düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve Dini Bilgiler Eğitiminde gösterdikleri üstün başarı ve gayretlerinden dolayı din görevlilerimiz Mehmet Boz, Muhammet Kandemir, Kazım Çalap, Gökhan Kayabaş, Murat Uslu, Gülcan Yılmaz, Aslıhan Arslan, Sadife Avcı ve Halime Çetin Zonguldak Valimiz Sn. Ahmet Çınar tarafından başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir. Söz konusu belgeler İl Müftü Yardımcısı Kemal Türksoy tarafından görevlilerimize takdim edildi.

Fotoğraflar