Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
    
    
Diyanet İşleri Başkanlığının ailenin korunması ve güçlendirilmesine yönelik farkındalık çalışmaları kapsamında Zonguldak İl Müftülüğünde "Sağlıklı Kimlik Gelişimi" konulu program düzenlendi.
Detay
    
    
KYK Hatice Turhan Sultan yurdunda kalan kız öğrenciler Manevi Danışmanlar eşliğinde Tepebaşı Murat Camii Kur'an Kursuna ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette ayrıca "Hz. Peygamber, İman ve İstikamet" konulu sunum yapıldı.
Detay
    
KYK Zonguldak Yurdunda Manevi Danışman riyasetinde gerçekleştirilen "Hasbihal"in bu haftaki konuğu tecrübe paylaşımı temasıyla emekli öğretmen Mustafa Karaaslan'dı.
Detay
    
Prof. Dr. İlhan Varank İmam-Hatip Lisesi Hafızlık Sınıfı öğrencilerinin Filistin'e destek amaçlı düzenlenen kermese Gençlik Koordinatörlüğü olarak katılım sağlandı. Ayrıca öğrencilere "Hz. Peygamber, İman ve İstikamet" konulu sunum gerçekleştirildi.
Detay
    
Zonguldak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Saat: 14.30'da Zonguldak İl Müftülüğü Konferans Salonunda hanımlara yönelik "Sağlıklı Kimlik Gelişimi" konulu proram düzenlenecektir.
Detay
    
KYK Abdullah Sabri Efendi Yurdu'nda Zonguldak BEÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurettin Hatunoğlu tarafından "Doğu Türkistan Üzerine" konulu konferans düzenlendi.
Detay
    
Kur'an kurslarımızda eğitim gören öğrencilerimiz ve personelimizin hassasiyetlerinin artırılması ve iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından farkındalık semineri düzenlendi.
Detay